دستگاه ها و تجهیزات اندازه گیری

با انتخاب طیف گسترده ای از دستگاه های اندازه گیری دقیق از برند های معتبر اروپایی و آسیایی، علاوه بر ارائه خدمات نصب، راه اندازی و کالیبراسیون، مشتریان خود را قادر می سازیم تا بسته به نیاز و بودجه خود انتخاب بی نقصی را داشته باشند

زایس، یک نام مشهور در صنعت تولید دستگاه های اندازه گیری، به طور مداوم تجهیزات پیشرفته ای را ارائه می دهد که فراتر از انتظارات است. با میراث برتری و نوآوری، زایس WMM 850 را معرفی می کند، یک دستگاه اندازه گیری با کارایی بالا که فرآیندهای اندازه گیری دقیق و کنترل کیفیت را متحول می کند.
یک سیستم اندازه‌گیری انعطاف‌پذیر با دقت بالا است که می‌تواند نیازهای اندازه‌گیری مختلفی را با مجهز شدن به پروپ های مختلف تریگر و اسکن برآورده کند.
مجهز به پل ثابت سیستم اندازه گیری با دقت فوق العاده بالا و ساختار گرانیتی کامل، تعادل آیرودینامیکی کامل و توزیع هوای بهینه شده که می تواند به طور موثر برنامه های مختلف اندازه گیری دقیق تریگر و اسکن را تکمیل کند. محرک مرکزی موثر است.
طراحی مکانیکی بهینه، فناوری پیشرفته کنترل حرکت و عملکردهای نرم‌افزاری عالی، دستگاه اندازه‌گیری مختصات سری RC18603 را به انتخابی ایده‌آل برای اندازه‌گیری قطعات متوسط و بزرگ، پروب‌های تماسی و غیر تماسی کامل، از جمله پشتیبانی از دستگاه‌های بسیار طولانی و پیچیده تبدیل می‌کند.
دستگاه اندازه‌گیری دروازه‌ای بزرگ و فوق‌العاده RC18604 به دلیل ساختار مکانیکی عالی، از دقت بالا و عملکرد باز در تشخیص قطعات کار با اندازه بزرگ برخوردار است. قابل تنظیم با پروب های تماسی و غیر تماسی مختلف، از جمله پشتیبانی
دستگاه اندازه گیری کنسول، یک سیستم اندازه گیری مقرون به صرفه و کاربردی برای بدنه به رنگ سفید و مجموعه های فرعی